Zvyšování návštěvnosti webu

Na váš web přivedeme uživatele, které váš obsah skutečně zajímá. I jeden může být důležitější než tisíce jiných.

Kontaktujte nás

Vyhledáme ty správné návštěvníky

Je těžké hledat jehlu v kupce sena, stejně tak je těžké hledat správné uživatele pro web. My vám pomůže najít ty správné uživatele a zvýšit návštěvnost vašeho webu.

JAK TO U NÁS CHODÍ

01

Poznáme se

Dáme si skvělou kávu u nás v kanceláři, seznámíme se s vaším webem a zjistíme v čem spočívá váš byznys. Probereme vaše plány a vize do budoucna společně s vaším očekáváním.

02

Analyzujeme, vyhodnocujeme a hledáme

Analyzujeme veškeré současné návštěvníky a vyhodnocujeme, kteří z nich jsou ti správní. Zjistíme, odkud k vám proudí a co u vás hledají. Přemýšlíme, jak zvýšit tu správnou návštěvnost alespoň o 300% :)

03

Práce, hledání a zase práce

Představíme vám naší vizi a nabídku. Pouštíme se do práce a stále zlepšujeme naše hledání těch správných uživatelů. Výsledky postupně přichází a s nimi vám pomáháme, aby počet návštěvnosti stále rostl. Pomůžeme vám realizovat představy o vašem webu.

Spokojení zákaznící

všechny reference

Radoslav Mečíř - UniCredit Leasing

S agenturou Kiwicode spolupracujeme již přes rok, starají se nám o výkonnostní marketing zaměřený na určitý segment trhu. Díky jejich spolupráci se nám daří dosahovat skvělých výsledků. Ceníme si především jejich odbornosti, profesionálního a vstřícného přístupu, který po celou dobu spolupráce hodnotíme na výbornou.

Kontaktujte nás

+420 606 782 712