Více objednávek

Stále přemýšlíte nad tím, jak zvýšit počet objednávek? Již nemusíte, my to vymyslíme za Vás.

Kontaktujte nás

Výkon, výkon a zase výkon

Rozebereme váš web do posledního detailu a zjistíme jeho nedostatky i přednosti. Analyzujeme veškeré současné marketingové aktivity a řekneme vám co dělat jinak. Naplňte si sklady zbožím, bude to jízda.

JAK TO U NÁS CHODÍ

01

Seznámíme se

Dáme si skvělou kávu u nás v kanceláři, navzájem se poznáme a seznámíme se s vaším obchodem a produkty. Probereme co již máte za sebou a jaké jsou vaše představy do budoucna.

02

Analyzujeme, vyhodnocujeme a měříme

Analyzujeme veškeré současné marketingové aktivity, vyhodnocujeme jejich kladné i negativní přínosy. Zjistíme, odkud k vám proudí návštěvníci a co u vás dělají. Propočítáváme tržby a marže. Přemýšlíme, jak zvýšit objednávky alespoň o 300% :)

03

Práce, práce a zase práce

Představíme vám naší vizi a nabídku. Pouštíme se do práce a stále zlepšujeme naše započaté aktivity, výsledky postupně přichází a s nimi vám pomáháme aby počet objednávek stále rostl.

Spokojení zákaznící

všechny reference

Radoslav Mečíř - UniCredit Leasing

S agenturou Kiwicode spolupracujeme již přes rok, starají se nám o výkonnostní marketing zaměřený na určitý segment trhu. Díky jejich spolupráci se nám daří dosahovat skvělých výsledků. Ceníme si především jejich odbornosti, profesionálního a vstřícného přístupu, který po celou dobu spolupráce hodnotíme na výbornou.

Kontaktujte nás

+420 606 782 712