Kompletní marketing

Věnujte se svému byznysu, kterému rozumíte. Nestarejte se o marketing, tomu rozumíme my.

Kontaktujte nás

Děláme všechno pro to, aby jste prodávali

Spolehněte se na naše zkušenosti a věnujte se pouze tomu, co vás baví. Společně jsme tým. Jsme tým, který váš byznys posouvá vpřed.

JAK TO U NÁS CHODÍ

01

Seznámíme se

Dáme si u nás skvělou kávu nebo čaj, seznámíme se s vaším byznysem a probereme vaše plány a vize společně s vaším očekáváním.

02

Zanalizujeme a vyhodnotíme

Vyhodnocujeme jaké marketingové aktivity Vaší společnosti nejvíce pomohou a jaké budou ty nejlepší pro hledání správných zákazníků. Bude to SEO, PPC nebo sociální sítě ? Přemýšlíme nad marketingovým mixem a také nad celým konceptem.

03

Představíme náš návrh

Představíme vám naší vizi a marketingový mix. Pouštíme se do práce a stále zlepšujeme naše započaté aktivity, výsledky postupně přichází a s nimi vám pomáháme aby povědomí o vašem byznysu stále rostlo.

Pomůžeme vám uspět

Ozvěte se nám a vymyslíme společně cestu vašeho obchodu. Přestaňte přemýšlet, sjeďte dolů a vyplňte kontaktní formulář :)

Spokojení zákaznící

všechny reference

Radoslav Mečíř - UniCredit Leasing

S agenturou Kiwicode spolupracujeme již přes rok, starají se nám o výkonnostní marketing zaměřený na určitý segment trhu. Díky jejich spolupráci se nám daří dosahovat skvělých výsledků. Ceníme si především jejich odbornosti, profesionálního a vstřícného přístupu, který po celou dobu spolupráce hodnotíme na výbornou.

Kontaktujte nás

+420 606 782 712