Branding

Když se řekne zelený mimozemšťan, každý z nás ví o jakou značku se jedná. Pojďme spolu vybudovat stejně silnou značku.

Kontaktujte nás

Vždy na prvním místě

Buďte vždy první, na koho si zákazníci ve vašem oboru vzpomenou. V Kiwicode jsme odborníci na vytváření identit značek, poskytování strategické vize a řízení brand buildingových kampaní.

JAK TO U NÁS CHODÍ

01

Seznámíme se

Dáme si u nás skvělou kávu nebo čaj, seznámíme se s vaším byznysem a celou strategií jak vaše značka funguje. Probereme vaše plány a vize společně s vaším očekáváním.

02

Hledáme, analyzujeme a vyhodnocujeme

Vyhodnocujeme veškeré současné i předešlé kampaně. Hledáme jak z vašeho byznysu postavit silnou, strategickou a sebevědomou značku mezi zákazníky.

03

Budování, budování a zase budování

Představíme vám naší vizi. Pouštíme se do práce a stále zlepšujeme sílu vaší značky. Výsledky postupně přichází a s nimi vám pomáháme, aby počet vaší fanouškovské základny rostl. Pojďme spojit síly, vaše značka si to zaslouží.

Spokojení zákaznící

všechny reference

Radoslav Mečíř - UniCredit Leasing

S agenturou Kiwicode spolupracujeme již přes rok, starají se nám o výkonnostní marketing zaměřený na určitý segment trhu. Díky jejich spolupráci se nám daří dosahovat skvělých výsledků. Ceníme si především jejich odbornosti, profesionálního a vstřícného přístupu, který po celou dobu spolupráce hodnotíme na výbornou.

Kontaktujte nás

+420 606 782 712